Режим работы call centre:
м. Київ, вул. Куренівська 2Б (вхід зі сторони вул. Скляренко)
пн-пт з 9:00 до 19:00 | сб з 10:00 до 16:00

Вхідні двері для квартир


Показано з 1 по 30 із 414 (14 сторінок)
Вхідні двері для квартир

Обираємо вхідні двері до квартири: загальні рекомендації, які повинен враховувати кожен!

Власна безпека і збереження майна - не легка задача! Саме на цей нюанс найчастіше звертають увагу під час вибору дверного полотна зовнішнього типу. Однак, крім своїх захисних функцій, вибір вхідних дверей у квартиру може вплинути на рівень тепло- і звукоізоляції, а також значно підвищити комфорт під час перебування в житлі.

Серед розмаїття дверних виробів досить легко розгубитися. Щоб цього не сталося, радимо вам прочитати нашу статтю. У ній ми розповімо, як вибрати вхідні двері в квартиру, які типи дверних полотен існують і на що варто звертати увагу в першу чергу. Досить часто, обираючи вхідні двері, покупці дивляться тільки на зовнішній дизайн подібного виробу. Це вкрай неправильно, адже від функціоналу вхідних дверей і їх конструкційних особливостей дуже багато залежить. Відштовхуючись від наших порад ви зможете вибрати вхідні двері для квартири за помірну ціну високої якості!


Які вхідні двері вибрати: аналізуємо функціональні особливості і технічні характеристик. Існує кілька основних видів вхідних дверних конструкцій. Вони діляться на певні групи, відштовхуючись від:

  • матеріалу, що лежить в їх основі;
  • поточного призначення;
  • варіантів відкривання;
  • форми пройому;
  • надійності.

Вхідні двері виготовляються з дерева, сталі, металу, скла, пластмаси. Як вибрати вхідні двері для приватного будинку або квартири раніше практично не замислювалися. Всі подібні вироби були виключно з дерева. Зараз дерев'яні полотна встановлюють на дачах і будинках як тимчасовий варіант. У квартирах такі двері намагаються якомога швидше замінити на металеві.

Вироби зі сталі та металу на сьогоднішній день є найбільш затребуваним варіантом. Існують також пластикові або скляні двері, але вони не підходять для установки в житлових багатоквартирних будинках. Тому, якщо ви плануєте установку дверного полотна в квартирі, то вам варто зупинити свій вибір на металевих вхідних дверях. Вони можуть бути як повністю металевими, так і з МДФ накладками або різними декорами: склом, молдингами, нержавіючими вставками, малюнками тощо.

     

Відносно свого призначення двері можуть бути постійними і тимчасовими. Другий варіант використовують під час будівництва, і він має мінімальні вимоги щодо довговічності та якості. «Як вибрати вхідні двері в квартиру постійного типу?» - нескладне питання. Вона повинна добре витримувати різні навантаження, протистояти займанням, добре утримувати тепло, і не пропускати неприємні запахи і шум з парадного.

Тип дверей по відкриванню визначають в залежності від розташування петель, з лівої чи правої сторони вони знаходяться. Зрідка зустрічаються розсувні варіанти дверних полотен, але вибрати вхідні залізні двері такого плану просто неможливо! Тому, краще зупинитися на звичних класичних їх версіях.

Форма пройому - це вже питання естетики. Як обрати вхідні та міжкімнатні двері, відштовхуючись від цього показника, вирішувати тільки вам. У своєму стандартному вигляді дверні полотна мають прямокутну або арочну форму. Підбирати їх по даній характеристиці варто тільки відштовхуючись від своїх смакових переваг.

Щодо взломостійкості дверні полотна мають тринадцять доступних класів. Чим вище цей показник, тим дорожче двері. Варто вибирати вхідні двері в квартиру, розумно аналізуючи даний показник. Двері з рівнем взломостойкості п'ять і вище рекомендовано встановлювати у відповідних установах (банках, архівах), але не житлових будинках.

Обираємо вхідні двері в квартиру: головні підказки

Щоб майбутня покупка прослужила вам багато років і радувала своїм початковим виглядом, варто звертатися тільки до перевірених реалізаторів. Одним з таких є наш інтернет-магазин e-dveri.com.ua, якість продукції якого говорить сама за себе.

Обираючи вхідні двері в квартиру, варто звернути увагу на умови, в яких вони будуть функціонувати. Якщо у вас немає тамбура, під'їзд відрізняється великою прохідністю і в ньому постійно присутні неприємні запахи, - необхідно зупинити свій вибір на дверному полотні зі сталі.

Бажаючим додатково себе захистити, необхідно придивитися до броньованих виробів. Останнім часом вони користуються великою популярністю серед покупців. Як вибрати броньовані вхідні двері, щоб зловмисники не змогли дістатися до вашого майна? Для цього варто акцентувати увагу не тільки на самому дверному полотні, а й придивитися до замків, петель і дверної коробки. Остання повинна бути подвійною і надійно розміщуватися в пройомі, щоб її не змогли вирвати.

Петлі в броньованих виробах ховаються від сторонніх очей, а навіси мають спеціальний протизйомний механізм. Краще віддати перевагу особливому "крабовому" замку. На його відкриття у зловмисників йде дуже багато часу, тому скоріш за все вони навіть не візьмуться за подібну витівку.

        


Подивитися вхідні двері для квартири можна в нашому магазині, який знаходиться в м.Києві, вул. Куренівська, 2-Б, вхід з боку вулиці Скляренка.

Контактні телефони 044 502 42 11, 067 353 15 27

edveri.kyiv@gmail.com