Режим работы call centre:
м. Київ, вул. Куренівська 2Б (вхід зі сторони вул. Скляренко)
пн-пт з 9:00 до 19:00 | сб з 10:00 до 16:00

Вхідні двері для приватного будинку


Показано з 1 по 30 із 203 (7 сторінок)
Вхідні двері для приватного будинку

Вхідні двері для приватного будинку: алюміній, сталь, дерево... Що обрати?

Двері в будинку являють собою повнофункціональний предмет інтер'єру, завдяки якому вдасться істотно поліпшити внутрішній дизайн і звукоізоляцію, а також забезпечити ефективне зонування. Але для правильного вибору слід розуміти особливості вуличних вхідних дверей для приватного будинку, які дозволять вибрати ідеальний варіант для вашого будинку.


Сучасні виробники готові запропонувати різні варіанти за стилем, типом, колірним рішенням і матеріалами, з яких вони виготовляються. Завдяки цьому, наша компанія пропонує для вас великий асортимент товарів, які здатні задовольнити будь-які вимоги клієнтів. Ми виготовляємо вуличні двері як стандартні одностулкові, так і двостулкові, що дозволяє кожному вибрати кращі варіанти незалежно від особливостей входу.


Якщо ви вирішили купити вхідні вуличні двері, то слід звернути увагу при покупці на наступні показники:


● Цінову політику. Більшість клієнтів вважають, що це один з важливих параметрів, але насправді це не так. Оцінювати слід не тільки вартість, але і якість виробу.

● Якщо ви купуєте виріб з низькою вартістю, то слід розуміти, що у них мінімальні показники по довговічності. І через нетривалий час, можливо доведеться проводити ремонтні роботи цих дверей, яка передбачає заміну дверного полотна. Щоб цього уникнути, слід підбирати якісні варіанти.

● При установці двері повинні бути не тільки красивою, але і дуже зручною в користуванні. Тому дуже важливо звертати увагу на спосіб відкривання, який буде відповідати типу приміщення.

● Естетика також грає одну з ключових ролей, так як дозволяє зробити завершеність дизайну приміщення і дозволяє органічно вписати в будь-який стиль і інтер'єр.

● Шумоізоляція: одна з ключових характеристик.Матеріали, з яких виготовляються двері


Завдяки сучасним конструкціям, вуличні вхідні двері можуть виготовлятися з різних міцних матеріалів.


● Алюміній;

● Сталь;

● Дерево;


Залежно від обраного матеріалу буде залежати формування ціни. Вибір таких товарів здійснюється з урахуванням відповідності призначенню приміщення, де планується установка.


Подивитися вхідні двері для дому можна в нашому магазині: М. Київ, вул. Куренівська, 2-Б, вхід з боку вулиці Скляренко. Чекаємо Вас.