Режим работы call centre:
м. Київ, вул. Куренівська 2Б (вхід зі сторони вул. Скляренко)
пн-пт з 9:00 до 19:00 | сб з 10:00 до 16:00

Полуторні двері


Показано з 1 по 30 із 36 (2 сторінок)

Полуторні вхідні двері у інтернет магазині дверей E-DVERI


Захист квартири, приватного будинку або офісного приміщення починається з установки якісної вхідних дверей. Крім стандартних прорізів, розрахованих на монтаж двері шириною від 60 сантиметрів, існують і збільшені проходи. Яскравим прикладом можуть служити двері під'їздів або загальний тамбур на сходовій клітці в багатоповерховій будівлі. Полуторні двері мають збільшений розмір, і складаються з двох стулок. До стандартних показників можна віднести загальну ширину в 1200 мм.


Надійність і практичність


Зроблені з високоякісних матеріалів, по міцності вони можуть перевершувати класичні моделі. Але, масивність і громіздкість ні як негативно не відбивається на повсякденній експлуатації. Крім цього, різноманітність моделей в магазині E-DVERI дозволить підібрати одну з дверей з наступними перевагами:


  1. Суцільнометалева-максимально надійна, здатна чинити опір навіть дуже грубому злому. Ідеальний варіант для слабо охороняється офісного або виробничого приміщення.
  2. З загратованим віконцем-залишає потік світла для темного під'їзду. Прозора вставка покаже, що в даний момент відбувається на вулиці. Міцна решітка не дозволить проникнути всередину приміщення стороннім особам.
  3. З додатковою тепло і звуковою ізоляцією. Прекрасний вибір для житлового приміщення, без штучного зменшення отвору необхідного для монтажу стандартних дверей.
  4. Дерев'яні - для внутрішніх приміщень і для будівель з хорошою додатковою охороною.


Подвійні вхідні двері дуже практичні. У звичайних умовах повсякденної експлуатації використовується тільки одна, основна стулка. Якщо необхідно в будівлю занести або винести габаритні меблі, побутові електронні прилади, відкрита друга стулка значно полегшує процес.


Практичне застосування двостулкових дверей


Вхідні двері з двома стулками не так поширена, як класична модель стандартної ширини. Але, і у цього типу порталу є свої основні практичні сфери застосування. Купівля та установка буде не просто виправданим дією, але і грамотним вчинком, якщо це:


- виробничо-офісне приміщення;

- під'їзд БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ;

- сарай, гараж або інше побутове підсобне приміщення;

- у громадських будівлях з широкими коридорами (міжкімнатні полуторні двері).


Досить широкий асортимент моделей дозволить вибрати оптимальну комплектацію і купити в Києві полуторні вхідні двері з урахуванням індивідуальних смакових переваг і матеріалу. Особливо міцні і надійні залізні моделі практично не потребують технічного обслуговування, і можуть експлуатуватися десятиліттями, не втрачаючи своєї привабливості.


Захист від негативних факторів


Повсякденна експлуатація вхідних дверей, особливо полуторної, постійно пов'язана з численними потенційними факторами ризику. Великий потік людей вимагає, щоб на двері була встановлена особливо міцна фурнітура. Ущільнювальні матеріали не піддавалися швидкому зносу. Декоративне покриття витримувало не тільки перепад температур, але і механічно не стиралося.


Важливо: друга стулка повинна міцно фіксуватися в неробочому стані за допомогою простих запорів. Але, при необхідності відкривалася також просто, без додаткових фізичних зусиль.