Режим работы call centre:
м. Київ, вул. Куренівська 2Б (вхід зі сторони вул. Скляренко)
пн-пт з 9:00 до 19:00 | сб з 10:00 до 16:00

Серцевини (циліндри)


Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Циліндри для замків Tokoz: особливості, види, секрети вдалого вибору

Міцність і збереження вашого майна залежить не тільки від дверей, але і від надійності замків та циліндрів. Чим довше потенційні грабіжники будуть возитися з даними комплектуючими, тим вище ймовірність, що вони кинуть свою затію і втечуть. Циліндри для замків Tokoz є найкращим варіантом циліндрів на сучасному ринку. З їх допомогою ви зможете не тільки убезпечити себе і своє майно, але і підвищити комфортність відкриття і закриття дверей. 

У нашій статті ми підкажемо, які види циліндрів для замків існують, як їх обрати і де найкраще купити. Також, ми розповімо вам про переваги циліндру Tokoz, який стає з кожним роком все більш популярним. 

Рейтинг циліндрів для дверних замків: найпоширеніші варіанти їх видів 

Перш ніж купити циліндр для замка, варто розібратися в його основних видах. Всі циліндри для замків Tokoz мають саму різну ступінь складності. Найчастіше вони бувають:

● односторонніми;

● двосторонніми.

Перший вид циліндру має відкриття тільки з однієї сторони. З іншого боку розташовується заглушка і ручка. Двосторонній циліндр для замків Токоз відкривається з двох сторін і подібних пристроїв у вигляді ручок не має.

Існує ще одна градація секретності. Вона складається з трьох груп циліндрів замків дверей:

 ● циліндрові;

 ● хрестоподібні;

 ● штифтові;

 ● дискові.

Циліндрові пристрої можуть мати насічки з одного боку, і з двох. Такі циліндри для замків Tokoz можуть виготовлятися зі сталі або латуні. Хрестоподібні личинки бувають трьох- або чотирьох ядерними. Вони розташовуються хрест на хрест. Саме за рахунок цієї особливості вони і отримали свою назву.

Штифтові циліндри для замків мають поворотні штифти. Вони розміщуються в поздовжній ряд. Для побутових потреб такі пристрої використовуються дуже рідко.

Дискові пристрої складаються з декількох рядів, розташованих в різних площинах. Такі циліндри для замків Tokoz є найнадійнішими.

Також, варто відзначити, що циліндри мають різні ступені секретності. В основному їх виділяють три:

● низьку;

● середню;

● високу.

Найпростіше зламати циліндр першого виду. Найскладніше третього. Циліндри для замків Tokoz відрізняються високою складністю злому.

Особливості циліндрів для замків Tokoz

Обрати найкращий циліндр для замку - не проблема, якщо ви знаєте про чеський бренд Tokoz. Останнім часом він почав активно завойовувати заслужену популярність серед великої кількості споживачів. Це й не дивно, адже якість його продукції співзвучно з серцевинами Mottura PRO. А це вже показник європейських стандартів!

Циліндри для замків Tokoz, як ми вже вказували раніше, можуть бути представлені в двох видах: з можливістю відкриття ключем з двох сторін і з блокуванням з одного боку за допомогою вертушки. Цікавим є той момент, що подібні пристрої останнього виду мають функцію фіксації. Відповідно, після натискання на вертушці особливої ​​кнопки, замок не буде давати доступ до серцевини з протилежного боку, а ключ почне провертатися вхолосту. Щоб розблокувати циліндр для замків Tokoz варто просто натиснути на відповідну кнопку.

Пристрої з подібними конструктивами мають дев'ять ступенів секретності. У кожному з них присутній рухливий і нерухомий елемент. Якщо комбінація ключа невірна, то циліндр для замків Tokoz блокує поворотний механізм. Дана конструкція нагороджена трьома чеськими патентами якості.

Завдяки особливостям своєї будови такі пристрої не схильні до замерзання і значного механічного зносу. Навіть при інтенсивному впливі навколишнього середовища циліндри для дверей Tokoz відмінно виконують свої поточні функції.

Чому купити циліндри для дверних замків Tokoz – це правильне рішення?

За рахунок особливостей своєї конструкції взламати циліндр для замків Tokoz практично нереально. На особливу вставку каркасного типу кріпляться всі частини циліндра. Якщо личинка займає нейтральне положення, то неможливість її прокручування забезпечується планка з вольфраму карбіду. Такий надійний і стійкий матеріал захищає конструкцію від силових проворотів.

Стійкість до механічних пошкоджень, довговічність і захист від інтелектуальних систем злому циліндрів для замків Tokoz оцінені європейськими стандартами якості. Дані циліндри варто обирати, відштовхуючись від розмірів дверного полотна, кольору замку і положення отвору для кріплення.

Купити в Києві циліндри для замків Tokoz за самими оптимальними цінами ви зможете в інтернет-магазині Edveri за адресою e-dveri.com.ua. Ми гарантуємо якість і справжність нашого товару, великий асортимент пропозицій і найзручнішу систему доставки. Звертайтеся до нас і відчуйте всі переваги співпраці з нами!

Дані актуальні на