Режим работы call centre:
м. Київ, вул. Куренівська 2Б (вхід зі сторони вул. Скляренко)
пн-пт з 9:00 до 19:00 | сб з 10:00 до 16:00

Розсувні міжкімнатні двері


Показано з 1 по 30 із 808 (27 сторінок)

Розсувні двері в інтернет магазині дверей


Розсувні двері з'явилися дуже давно. Давнім предком їх були двері-щити, виготовлені з сплетених вербових прутів, осикових гілок та інших відповідних гнучких порід дерева. Цими щитами прикривалися входи в печери, також в них впліталися колючі рослини, листя або навішувалися шкури.


Зараз розсувні міжкімнатні двері-купе так само використовуються людьми. Хтось їх використовує майже повсюдно в квартирі, а деякі не терплять зовсім, віддаючи перевагу класичним варіантам.

Найчастіше такі складні міжкімнатні двері ставлять в декількох ситуаціях:

  • якщо є великий отвір і його необхідно закривати і відкривати в різних випадках. Погодьтеся, що такі отвори розширюють простір, роблять його легше і просторіше. Розсувні системи для міжкімнатних дверей в такому випадку будуть ідеальним варіантом, розділяючи або об'єднуючи кімнати.
  • якщо площа кімнати мала для установки орних дверцят. Досить часто бувають ситуації, коли двері просто ніяк не може встати в кімнату, не зачепивши будь-які меблі. І проходиться планувати, переставляти, видаляти меблі з проекту. Але ж можна просто поставити розсувну, і місце знайдеться для всього. Такі двері абсолютно не займає місця, відкочуючись в сторону уздовж стіни. Вона не вдаряється об краї інших меблів, не вимагає відходити при відкриванні і ніколи не вдарить вас по пальцях ніг.
  • двері як варіант поділу простору для зонування приміщення. 
  • як додатковий і важливий елемент інтер'єру. Можна підібрати такі двері, що вона буде візуально надавати необхідний вплив: розширювати обсяг або розсіювати увагу.
  • якщо є сумніви з приводу необхідності двері в принципі. Коли ставиться класична орні двері, то вона навіть у відкритому стані буде займати місце і приховувати часто простору за собою. Розсувну можна зрушити і забути про неї, а в необхідній ситуації раз – і у Вас вже двері закриті.
  • це сучасно. Оскільки нинішні інтер'єри часто будуються за принципом практичності і універсальності, то рішення встановити такий елемент буде найвірнішим. Така конструкція привертає увагу і дозволяє розгулятися вашої фантазії або творчості дизайнера.

Сучасні технології роблять можливим виготовлення дверних полотен з самих різних матеріалів: пластик, скло, дерево, метал, а також покриті емаллю. Двері можуть бути як глухими, виконаними з металу, наприклад, зі вставками. Біля дверей існує різний рівень шумоізоляції, так що перед покупкою обов'язково зверніть на це увагу.


Як замовити саме під ваш дверний роз'єм?

У нас ви можете купити відкатні міжкімнатні двері на ролетах як стандартних розмірів, так і за своїми індивідуальними мірками. Виїзд на замір по Києву - БЕЗКОШТОВНО. Лиштви так само можуть бути односторонні або стояти по обидва боки дверей. У нашому інтернет-магазині E-DVERI є безліч цікавих моделей, в самих різних цінових категоріях і колірних рішеннях.


Система розсувних дверей-це стильно, привабливо, вишукано і практично.