Режим работы call centre:
м. Київ, вул. Куренівська 2Б (вхід зі сторони вул. Скляренко)
пн-пт з 9:00 до 19:00 | сб з 10:00 до 16:00

Про нас

Компанія "E-DVERI"

Наша компанія успішно працює на ринку вхідних та міжкімнатних дверей вже 11 років та надає повний спектр послуг пов'язаних з покупкою, монтажем і обслуговуванням дверей.

Чому нас рекомендували 30 532 клієнта? Наші переваги:

Нам довіряють

З 2008 року ми виконали десятки тисяч замовлень та монтажів, заслуживши визнання наших клієнтів. Ми пропонуємо широкий асортимент якісних вхідних та міжкімнатних дверей, металопластикових вікон і фурнітури від найкращих виробників, які успішно зарекомендували себе на ринку України.

Власний сервісний центр 

В процесі роботи ми зрозуміли, що підрядники не завжди переймаються про якість своєї роботи, тому вирішили створити свій власний сервісний центр, який виконує роботи з доставки, монтажу та обслуговування дверей. Це дозволило нам контролювати якість виконаних робіт та надати найбільший строк гарантійного обслуговування - 2 роки!

Безкоштовний замір

Для виключення помилок при підборі дверей та вікон ми пропонуємо нашим клієнтам послугу БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР, більш детально можна ознайомитись на сторінці "Замір".

Гарантія

Наша компанія надає гарантію: на всі товари - 1 рік, на монтажні роботи - 2 роки.

Зручність вибору 

Більшість товарів представлених на сайті завжди є в наявності на складі, доставку ми намагаємось виконати на наступний день. На сайті реалізована система фільтрів, яка знаходиться на кожній сторінці каталогу зліва. 

Наприклад, Ви шукаєте вхідні двері в квартиру розміром 850х2040 мм, для легкого та швидкого пошуку, необхідно зайти в категорію ВХІДНІ ДВЕРІ та відфільтрувати товари по розміру та призначенню (див. приклад зліва)

Також товар можна знайти за назвою, для цього необхідно ввести найменування в рядок пошуку по сайту в верхньому правому куті сайту.

Зручність оформлення замовлення

Ми прагнемо того, щоб нашим клієнтам було максимально легко оформити та сплатити замовлення любим зручним способом:
  • оформити замовлення в нашому магазині
  • замовити по телефону
  • замовити зворотній дзвінок
  • замовити через корзину на сайті
  • викликати замірщика в один клік
  • купити в один клік
  • сплатити готівкою, безготівковий розрахунок або банківська картка

Виставковий зал за адресою:

04073, м. Київ, вул. Куренівська, 2Б (вхід зі сторони вул. Скляренко)

      Нові надходження

Leave your contact and we will call you back
Call me!