Режим работы call centre:
м. Київ, вул. Куренівська 2Б (вхід зі сторони вул. Скляренко)
пн-пт з 9:00 до 19:00 | сб з 10:00 до 16:00

Двері Qdoors


Показано з 1 по 30 із 57 (2 сторінок)
Двері Qdoors

Вхідні двері Qdoors: як вдало обрати?

При покупці квартири або ремонті, дуже часто стає питання вибору якісних вхідних дверей. Тому перед покупкою слід детально вивчити всі особливості для того, щоб зробити правильний вибір і Ваші двері прослужили дуже довго протягом багатьох років. А наша компанія допоможе підібрати їх і здійснити правильну покупку, яка буде вигідною для будь-якої сім'ї.


Звертаючись до нас, ви завжди зможете отримати консультацію фахівця, докладний підбір необхідних матеріалів, з яких виготовляється двері, а також якісну установку працівниками і виїзд нашого замірника, щоб зняти виміри вхідного отвору. Ми встановлюємо двері в заміський будинок або квартиру. Ви зможете підібрати для технічного використання або тамбурні броньовані двері.


Завдяки таким дверям ви зможете не тільки отримати відмінний запас стійкості, але і утеплити внутрішнього приміщення, а також ізолювати від різного шуму. У нашій компанії пропонуються двері, які виготовлені на сучасному технологічному обладнанні. В результаті володіють довговічністю і високим ступенем захисту.


Переваги покупки дверей QDOORS в компанії "Е-двері"

Якщо ви бажаєте купити якісні двері, то звертайтеся в нашу компанію. Для вас пропонуються варіанти, які мають:


* Тепло-і шумоізоляцією, які створюють комфортні умови в приміщенні не залежно від погоди, температурних режимів, а також комфортних умов в будь-який час року.

* Захист від злому, так як вони мають подвійні стінки, які виготовлені з міцного сталованого металу. Це унеможливлює зламати двері будь-яким пристосуванням для злому. Та й сама товщина стали досить міцна до різних механічних поломок і інших вм'ятин.

* Естетичні властивості. Незважаючи на всю безпеку, бронедвері не виглядають потужно і мають особливу привабливість, завдяки поєднанню надійності, міцності і вишуканості.


Це одні з найголовніших складових, на що буде звертати увагу клієнт. Саме тому двері готові задовольнити головні запити бажаючих придбати якісні та надійні бронедвері вхідні.


Ми пропонуємо для наших покупців різні варіанти по ціновій категорії, А також варіантів конструкції. Для вас представлені алгоритми, за яким виготовляється полотно на виробничих потужностях:


* Коробки зі спеціального куточка.

* Коробки з квадратної металевої труби.


Схема наступна:


* З металевого куточка спеціально зварюється особлива конструкція прямокутної форми, яка відповідає розміру двері.

* Далі у вигляді уголковой решітки приварюється ребра жорсткості.

* Зовнішній, а також внутрішній лист металу приварюються на наступному етапі.

* Потім в області розміщення замку приварює додаткова пластина, і врізаються замкові системи.


Найважливішим елементом є ребра жорсткості, захисні елементи для замку і протизнімні штирі. Наші фахівці готові допомогти підібрати будь-який варіант, який буде естетичний зовнішнім виглядом, а також надійний по конструкції.